Loading

MobiKoB Nedir?

MobiKoB, işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetmek de kullandıkları bütünleşik, bulut tabanlı iletişim ve iş süreçleri yönetim çözümüdür.

MobiKoB, işletmenin telefon, kurumsal SMS, E-mail, Chat gibi haberleşme ihtiyaçlarını tek bir çözümde birleştirirken, İşletmenin diğer iş süreçlerini yönetme de ihtiyaç duyduğu CRM, Finans, İK, İş Takibi ve Proje Yönetimi gibi yazılımları , haberleşme süreçleri ile bütünleşik olarak sunar.

MobiKoB’ un bulut ve web tabanlı olması, tüm çalışanlarınız evlerinden yada uzaktan sanki ayni ofisteymiş gibi çalışabilmelerini sağlar.

MobiKoB, işletmelerin faaliyetlerini yürütürken ihtiyaç duydukları tüm yazılımları tek bir ekrandan kolaylıkla yönetebilmelerini sağlamak üzere Sahra Telekom tarafından geliştirilmektedir.

MobiKoB Uygulama ve Programları

mobikob - MobiKoB
MobiKoB;
  Sanal  Santral
 WebPhone ve Mobil Telefon Uygulaması
 Toplu SMS,
 İşletme içi anlık mesajlaşma (Chat)
 Kurumsal E-posta Yönetimi
 Yardım Masası
 Online Fax
program ve uygulamaları ile işletmenizin tüm haberleşme ihtiyaçlarına çözüm sunarken;

 CRM Programı
 İş Takibi Programı
 Yardım Masası Yönetimi
uygulama ve programları ile Satış, pazarlama, müşteri destek, işletme içi ve dışı tüm iş süreçlerinizi  tek bir panelden kolayca yönetebilmenizi sağlar.

MobiKoB’ un işletmenizin iş ve haberleşme süreçlerine kazandıracağı faydalarla ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

MobiKoB Avantajları Nelerdir?

 Bulut Tabanlıdır, kurulum, yatırım ve bakım maliyeti yoktur. Web tabanlı olmasından dolayı, kullanıcı tarafında Windows işletim sistemi yatırımı ve zorunluluğu yoktur.
Web tabanlı ve Mobile Uygulama destekli olmasından çalışanların ve yöneticilerin kolayca uzaktan veya sahadan koordineli bir şekilde çalışabilmelerini sağlar.
 Mobile uygulamasının, konum bilgisi alabilmesi özelliği sayesinde saha ekibi olan işletmelerin daha etkin ve verimli çalışmasını sağlar.
 Kullanıcı dostu kolay ara yüzü sayesinde rahatlıkla kullanılır ve yönetilir.
 İşletmenin ihtiyaç duyduğu farklı türdeki yazılımları ve telekomünikasyon hizmetlerini (telefon görüşmesi, SMS, Eposta) tek bir çözümde bütünleşik olarak sunarken, işletmeye teknik destek ve maliyetler konusunda ciddi avantajlar sunar.
 Çalışanlarınızın tek bir kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile görevini yürütürken gerekli bilgi ve belgelere yetkileri ve görevi doğrultusun da ulaşmasını sağlar.
 Tek bir panelden tüm süreçler yönetildiğinden personelin yetki yönetimi, işe alımı ve ayrılması süreçlerinin yönetilmesi son derece kolaydır. Bilgi güvenliği kolayca sağlanır.
Kolay raporlama özelliği yöneticinin işletme ve çalışan verimliliğini ölçmesini kolaylaştırır.