Loading

STH Operatörleri Hizmetlerimiz

Toptan Az- Uluslararası Ses Sonlandırması

Dünya üzerindeki tüm ülkeleri ve tüm telefon numaralarını arayabileceğiniz hizmetimizdir. Bu hizmetimiz A’dan Z’ye Afganistan’dan Zimbabve’ye kadar tüm ülkelere ve dünya üzerindeki tüm telefonlara (uydu telefonları da dahil olmak üzere) çağrı yapabilmenizi sağlar. Bu ürün en yüksek gayretlerimizle müşterilerimize CLI ses kalitesi ile hizmet vermek için hazırlanmıştır

Şikayet yönetimi (trouble ticket sistemi)

Müşterilerin yardıma ihtiyaç duyduklarında ya da sorun yaşadıklarında firma ile iletişim kurma yöntemidir. Buradaki esas prensipler , başlayan iletişimin , sonuçlanıncaya kadar takip edilmesi, gelen şikayetlerin önceliklere göre derecelendirilmesi, hiçbir şikayetin gözardı edilmemesi , sıraya konularak ilgilenilmesi, yapılan geliştirmeler sonrası müşteriden yeniden geri dönüş alınmasıdır. Müşteri memnuniyetini artırdığı gibi , firmanın hizmetlerindeki bir aksamayı da çabuk fark etmesini ve çözmesini sağlar.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM)

Şikayet yönetimi (trouble ticket sistemi), çağrı kalite analizi, numara tahsisi ve raporlama hizmetlerini tek elden erişime sunuyoruz.

Çağrı kalite analizi

Ulusal ve uluslararası ses trafiğinde ; destinasyon bazında toplam çağrı , başarılı çağrı , toplam süre , ortalama görüşme süresi (ACD) , başarılı çağrı oranı (ASR) gibi çağrı kalitesini ölçebildiğimiz parametleri bir arada sunan raporlar bütünüdür. Özbekistan , Nijerya , Gürcistan gibi telefon alan kodlarının dağınık düzenlendiği ve ülke fiyat listelerinin onlarca yüzlerce alan kodundan oluştuğu ülkelerde bütün istatistikleri tek bir satırda özetler ve bu sayede karar vericiler için net bir tablo ortaya koyar

Ulusal Ses ve Sms Sonlandırma

Türkiye’den başlayan ve yine Türkiye içinde sonlanan çağrı ve SMS trafiği için sonlandırma hizmeti veriyoruz. Turkcell , Vodafone , Avea ve diğer alternatif operatörlerle uzun yıllardır mevcut olan direkt ara bağlantılarımız ve know-how ile bu alandaki kalite çıtamızı yükseklere koyuyor ve bu yaklaşımla toptan ulusal çağrı ve SMS sonlandırma hizmetlerimizi veriyoruz.

Numara Tahsisi ve Raporlama

Ülkemiz de STH firmaları numara tahsisi yapmak ve numara taşıma yapmak konusunda yetkilendirilmişlerdir. Bu operasyonları sırasında , tahsis ettikleri numaraları , boştaki numaraları , tahsis edilen numaraların evraklarını takip edebilecekleri çözümümüzü , STH firmalarının hizmetine sunuyoruz. Bu ürün bu alandaki boşluğu eksiksiz dolduracak şekilde tasarlanmıştır.

Bizi Arayın!