Loading

İş Ortağımız Olun

Neden Sahra Telekom Servis ve Yazılım Çözümleri?

Sahra Telekom bir sabit hat operatörüdür. Alternatif Telekom operatörü olarak sunmuş olduğumuz telefon görüşmesi ve toplu sms  hizmeti ücretlerimiz her zaman rekabetçidir.

Sahra Telekom tüm servislerinde kendi altyapısını kullanırken, şebekesinden başlayan ses ve sms hizmetlerini mobil operatörlere, Türk Telekom ve diğer STH lar direk ara bağlantıları üzerinden taşır. Aracı kullanmadan sunduğumuz ürün ve servislerimizin abonelerimize yüksek kalite ile sunulmasını sağlar.

Sahra Telekom alt yapısında kullandığı yazılımları kendi geliştirmektedir. İhtiyaçlarımıza göre geliştirdiğimiz yazılım çözümlerimizi, yine müşterilerimizin beklentilerine göre geliştirmemiz de dışa bağımlığımızı yok ederken, rekabet gücümüzü arttırmaktadır.

Sahra Telekom sadece bir servis sağlayıcı değil aynı zamanda da yazılım şirketidir. Amacımız abonelerimizin bizden aldıkları telekomünikasyon servislerini kullanırken ihtiyaç duydukları 3. Parti yazılımların da servislerimizle beraber sunmaktır. Bu müşterilerimizin, iletişim maliyetlerini düşürürken, iş yaşantılarını kolaylaştırmalarını sağlamaktadır.  Bunun sonucu olarak bizlere müşteri sadakati olarak geri dönmektedir.

Neden Sahra Telekom İş Ortaklığı?

Satış bazlı değil gelir paylaşım modeli: Ürün veya hizmetin sadece satıştan doğan gelirin bir kısmını bayimize yansıtmakla kalmıyor satış sonrası müşteri ile yinelenen alışveriş boyunca gelir paylaşımını devam ettiriyoruz.

Hızlı teknik destek: Tüm ekip ihtiyaç duyduğunuz her anda  gerek sizin gerekse müşterilerinizin yanında yer alarak destek sağlıyoruz.

Kolay yönetilebilir çözümler:  Bir Ar- Ge firması olmanın tüm avantajlarını sunarken müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün  geliştirmeleri yapıyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyacının giderilmesi ve isteklerinin karşılanması sonrasındaki süreçlerinde de müşterilerimizin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Sizde aramıza katılın ve Sahra Telekom'un yenilikçi çözümleri ile gelişimin bir parçası olun!

Amacı sadece müşterilerinin iletişim maliyetlerini düşürmek değil, onlara yenilikçi çözümler sunarak, iş yaşantılarını kolaylaştırmak olan işletmeler için ürünlerimiz en doğru üründür. Eğer sizde bu düşüncede olup kurumsal müşteri profiline sahip halen müşterilerinize telefon santrali, bilgisayar, network ve diğer IT servis ve çözümleri sunuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

Bizi Arayın!