Loading
sahra telekom bulut sanal ip santral yonetim ana gorseli - Sanal Santral

Sanal Santral

Sanal Santral, işletmenize gelen ve giden sabit telefon çağrılarınızı yönettiğiniz bulut tabanlı telefon santralidir. Geleneksel santralin (Pbx) ve IP telefon santralinin tüm özelliklerini taşır. Sanal santralin diğer santrallere (Pbx) göre en önemli özelliği, internet tabanlı olmasının yanı sıra işletme içinde fiziksel bir cihaz kurulmadan bulut tabanlı olarak kullanılmasıdır.

Siz ve çalışanlarınız Sanal Santral telefon görüşmelerini, ip telefonun yanı sıra geliştirmiş olduğumuz,

Bilgisayardan herhangi bir web tarayıcıda oturum açarak panelde bulunan Webphone Uygulaması üzerinden (Kulaklık-mikrofon yardımıyla)

Akıllı telefonlar için geliştirmiş olduğumuz Bulut Santral Mobile Uygulamasını telefonunuza indirerek (kurumsal şirket numarası üzerinden) yapabilirsiniz.

Sahra Telekom tarafından geliştirilen Sanal Santral, IP santrallerin (Pbx) tüm özelliklerine sahiptir. Yazılım ürünümüz MobiKoB ile bütünleşik çalışan Sanal Santral işletmenizin sadece telefon değil Toplu SMS, Anlık Mesajlaşma (Chat), Fax, Kurumsal Eposta, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, gibi tüm haberleşme araç ve kanallarını tek bir panelden yönetmenizi sağlar

Yine Sanal Santral ile MobiKoB birlikte ücretsiz olarak sunulan CRM Programı, İş Takibi, İnsan Kaynakları (İK), Kampanya Yönetimi CRM Programı, Uygulamaları müşterileriniz ile olan iletişim süreçlerinde kolaylık sağlamaktadır.

Sanal Santral Avantajları

 Sanal Santral üzerinden görüşmelerinizi PC veya tabletinizden kulaklık- mikrofon ile Webphone uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Web tarayıcısı üzerinden çalışan Webphone uygulamamız çalışanlarınızın telefon görüşmelerini bir ip telefona ihtiyaç duymadan işten ya da uzaktan oturum açtıkları her bilgisayar ve tablet üzerinden yapabilmelerini sağlar

 Bulut Santralimiz ücretsiz akıllı telefon ip telefon uygulaması mevcuttur. Android ve IOS (Apple) işletim sistemlerinde çalışan uygulama ile akıllı telefonunuzun internet erişimi üzerinden telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Uygulaması sayesinden Ayrıca IP Telefon yatırımı yapmadan iş yeri hattınıza gelen çağrılarınız işten ya da uzaktan, sahadan her yerden yapabilmenizi sağlar.

 Sanal Santraliniz ile ücretsiz gelen sms paneli ile bildirim, tebrik, kampanya gibi Toplu Sms gönderilerinizi yapabilirsiniz.

sahra telekom sanal santral avantajlar1 web - Sanal Santral
sahra telekom sanal santral avantajlar1 mobil 1 - Sanal Santral

 Sanal Santraliniz ile ücretsiz gelen faks uygulaması sayesinde faks gönderme işlemlerinizi online mail olarak yapabilirsiniz. Ayrıca bir fiziksel faks cihazınıza ihtiyaç yoktur. Online faks kullanmanız işletmenizdeki kâğıt israfını engeller.

 Çalışanlarınızı Sanal Santral “Bağlantı Durumu” üzerinden gün içerisinde hangi cihaz ile bağlı olduğunu; gelen arama, giden arama, seken arama, konuşulan süre bazında görüntüleyebilirsiniz. Sanal santral üzerinden tüm arama kayıtlarına ulaşabilir var olan kayıtları dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

 Telesekreter Servisi, telefonunuz meşgulken ya da ulaşılamazken devreye girerek arayanların sesli mesaj bırakmasına olanak tanır. Bu mesajlar Sanal Santral “Arama Kayıtlarında listelenir.

IP Telefon Santral Hizmetimizi alan abonelerimiz, Aylık ya da yıllık sabit ücret ödemeden Sahra Telekom Sabit hat dakika paketleri ile daha ekonomik telefon görüşmeleri yaparsınız.

sahra telekom sanal santral Avantajlar2 web - Sanal Santral
sahra telekom sanal santral avantajlar2 mobil 1 - Sanal Santral

 MobiKoB Sanal Santral, Sahra Telekom altyapısı üzerinden yönetildiği için bakım ve destek maliyeti yoktur. IP Santral, bulut tabanlı olduğu için ofisinizdeki elektrik veya internet kesintilerinden etkilenmez.

Sanal Santrali’nizin, ilk yatırım, fiziksel kurulum, güncelleme ve destek maliyeti yoktur. Herhangi bir taahhüttü yoktur. Ücretlendirme kullanıcı sayısına yıllık yapılır. Ayrıca taahhüt gerektirmez.

 Bulut santralimiz MobiKoB CRM programı ile bütünleşik çalışır. CRM programı sayesinde ayrıca bir müşteri rehberine ihtiyaç duymazsınız. Çalışanlarınız müşterilerinizin kayıt altında tutmak istedikleri bilgilerini CRM alanlarında oluşturarak, görüşme kayıtlarından kolayca müşteri kartı oluşturup müşteri bilgilerini kaydedebilirler. CRM programınız üzerinden var olan müşterilerin tüm verilerine anında ulaşabilirken müşterilerine kolayca ses (telefon araması), SMS ya da eposta kampanyaları düzenleyebilirler

 Çalışanlarınızı E-Posta adresleri veya Cep numaraları ile bulut santralinizde departman ve yetkilerine göre tanımlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın bulut santralinizdeki ilgili alanlara yetkilerine göre girmelerini ve görüntüleyebilmelerini sağlarsınız.

sahra telekom sanal santral avantajlar3 web - Sanal Santral
sahra telekom sanal santral avantajlar3 mobil 1 - Sanal Santral
Bizi Arayın!