Loading

Sanal Santral Özellikleri

Sanal santralin aşağıdaki gelişmiş özellikleriyle hiç bir çağrınızı kaçırmadan işletmenizin tüm iletişim ve haberleşme yönetimini kolayca sağlayabilir ve verimliliğinizi arttırırsınız.

Sesli Yanıt (IVR) Sistemi

Bulut Santral ’de bulunan Sesli Yanıt Sistemi (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinizin dahili ya da departmanlarınıza tuşlama yaparak kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Şube ve Personel Arası Görüşme

Sanal Santral sayesinde işletmenizin şube içindeki personeli kendi aralarında ücretsiz konuşabilir. Ayrıca işletmenizin başka bir şubesi mevcut ise şubeler, kendi arasında da ücretsiz konuşabilir.

Konferans Konuşma

Sanal Santralimizin konferans konuşma özelliği de mevcuttur. Konferans konuşma özelliği sayesinde müşterileriniz ve personelleriniz arasında ayrıca bir konferans sistemi için ek ücret ödemeden sanal santral üzerinden konferans konuşma yapabilirsiniz.

Görüşme Ses Kayıtları

Bulut santral üzerinden yapılan tüm görüşmelerinizin ses kayıtlarını alabilir, gerçekleştirdiğiniz görüşmelerinizin detayını bulut santral arama kayıtlarından listeleyebilirsiniz. İstediğiniz takdirde kayıtları indirip arşivleme imkânına sahipsiniz.

Detaylı Çağrı Raporlama

Çalışanlarınızın gün içerisinde hangi cihaz ile sanal santrale bağlı olduğunu; gelen arama, giden arama, seken arama ve konuşulan süre bazında görüntüleyebilirsiniz.

Kuyruk Yönetimi

Bulut Santral ’de bulunan Sesli Yanıt Sistemi (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinizin dahili ya da departmanlarınıza tuşlama yaparak kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Çağrı Yönlendirme Kuralları

Sanal Santralinize gelen çağrılarınızı; IVR yönlendir, dahiliye yönlendir, dış numaraya yönlendir, ses dosyası çal, e-maile yönlendir, çağrıyı sonlandır, cep telefonuna yönlendir, komutlarıyla istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Dahili Yönetimi ve Dış Hat Tanımlama

Şirket personellerinizi sanal santralin birer dahilisi olarak ayarlayabilir, personelinize özel sabit (dış) hat tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan dış hat (özel numara), müşterilerinizin çağrı sırasında görecekleri numaradır. Bu sayede numara geri arandığında arayan kişi IVR dinlemeden direkt numara sahibi ile görüşür.

Çoklu Numara Kullanımı

Aynı santralde birden fazla numara kullanabilir, her bir numara için farklı sesli karşılamalar (IVR) tanımlayabilirsiniz.

Cevapsız Çağrı Bildirimi

Sanal Santral’den sizi arayıp ulaşamayan müşterilerinizin bilgisi E- Posta ve telefonunuza yüklü MobiKoB Mobil Telefon uygulamanıza bildirim şeklinde iletilir.

Çalışan Durumu

Çalışanlarınız mesai saatleri içinde bulut santrale gelen çağrıları karşılayamayacağı ya da müsait olmadığı, molada olduğu durumlarda gelen çağrılarınızın bilgisine, sanal santral arama kayıtlarından ulaşabilirsiniz.

Mesai Saatleri ve Tatil Yönetimi

Bulut santraliniz de mesai içi, mesai dışı ve öğle araları için farklı karşılama senaryoları oluşturabilir, ilgililere çağrı yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Red Listesi Oluşturma

Bulut Santral’inizde istediğiniz numaraları red listenize alarak bu numaraların sizi aramalarını engelleyebilirsiniz ya da yönlendirebilirsiniz.

Aktif Çağrı Görüntüleme ve Dinleme

Bulut Santral’inizde anlık çağrılarınızı görüntüleyebilirsiniz. Personeliniz görüşme yaparken yönetici olarak çağrıyı dinleyebilir, sufle verebilirsiniz.

İlk Yatırım Maliyeti ve Taahhüt Yoktur

Bulut santral için yatırım ücreti ödemezsiniz. Taahhüt, kullanım sözü gerektirmez. Sanal Santral hizmetimizi yıllık olarak satın alabilirsiniz. İş yoğunluğunuza göre aldığınız paketleri kullanıcı sayısına göre kolayca düşürebilir veya genişletebilirsiniz.

Ücretsiz Destek, Bakım ve Güncelleme

Bulut Santral ürünümüzü kullanırken herhangi bir soru, sorun, talep veya şikayetlerinizi ücretsiz sunduğumuz destek ekibimize iletebilirsiniz.

Yazılım Entegrasyon

İşletmenizi yönetirken ihtiyaç duyacağınız birçok program, MobiKoB’la bir arada sunulmaktadır. 3.parti yazılıma ihtiyacınız yoktur. Sanal Santraliniz tüm MobiKoB uygulamaları ile bütünleşik çalışmaktadır.

Google Drive Entegasyonu

Sahra Telekom görüşme ses kayıtları için kullanıcı bazlı depolama alanı sunulmaktadır. Kayıtlarınızı daha uzun süreli tutmak istiyorsanız ücretsiz olarak Google Drive entegrasyonu yapabilir veya ek depolama alanı satın alabilirsiniz.

Metni Sese Dönüştürme

Gelen aramalarınızda (Inbound) “Metni Sese Dönüştürme (Text to Speech)” özelliği ile MobiKoB CRM modülünde kayıtlı müşterilerinizi, MobiKoB Sanal Santraliniz üzerinden kayıtlı isimleriyle karşılayabilirsiniz.

Dil Desteği

MobiKoB, sizlere İngilizce ve Almanca dil desteği sağlayarak anadili farklı olan çalışanlarınızın da aynı verimlilikle çalışabilmesine olanak sağlamaktadır. Farklı dil talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Web Service

İnternet sitenizde kullandığınız Web Service bağlantılarınızı MobiKoB Sanal Santral’e tanımlayarak, gelen ve giden çağrılarınızın çağrı bilgi göndermenin yanı sıra gelen çağrılarda dinamik olarak çağrı yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Web Text to Speech

Oluşturacağınız Web Service’i sayesinde arayan müşterilerinize istediğiniz metni okutabilirsiniz.

Sahra Telekom Ar-Ge ekibince geliştirilmiş bulut santral ürünümüz esnek yapısı ile sizlere kişiselleştirilebilir bir imkân sağlıyor. İşletmenizin değişen ihtiyaçlarına göre öneride bulunarak yazılımımızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Bizi Arayın!