Loading

Sahra Telekom

Biz Kimiz?

aboutus 768x512 1 - Hakkımızda

1997 yılında Ankara’da kurulan Sahra Telekom, ülkemizde iletişim hizmetlerinin serbestleştirilmesi ile birlikte 2004 yılında Telekomünikasyon Kurumu’ndan uzak mesafe telefon işletmeciliği (UMTH) lisansını alarak (25 Haziran 2004) ulusal pazarda hizmet vermeye başlayan ilk alternatif Telekom operatörlerinden biridir.

2010 yılında STH a çevrilen UMTS lisansı sonrası pazara yeni oyuncuların da girmesi ile birlikte şirketimiz Ulusal pazarların yanı sıra Uluslararası telefon görüşmesi pazarında daha etkin ve verimli olmaya başlamıştır.

Şirketimiz, Telekom CRM, Süreç Yönetimi, Faturalama, Şikayet Yönetimi, Hizmet Kalite Analiz ( QoS ) ve Abone Takip gibi ihtiyaçlarını kendi geliştirdiği çözümlerden karşılamakta ve bunları Yine kendi gibi STH operatör olan meslektaşlarına kendi alt yapılarında kullanmak üzere sunmaktadır.

Sektöre girdiğimizden bu yana en güncel ses ve ip teknolojileri kullanarak kendi servislerimizi geliştiriyor ve önceliklerimizi her zaman müşteri ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Esnek ve güncel fiyat politikamız ile 7 gün 24 saat yedekli alt yapımız sayesinde müşterilerimize kesintisiz- yüksek kaliteli hizmet ve koşulsuz memnuniyet sunmayı amaçlıyoruz.

Hepsi kendi alanında uzman teknik ve idari personeli ile 7/24 yanınızda olmaya gayret gösteren Sahra Telekom, siz müşterilerinin problemlerine çözüm olmak için her zaman bir tık kadar yakınınızda olmaya devam edecektir.

Bizi Arayın!