Loading

Çağrı Merkezi Programı

cagri merkezi - Çağrı Merkezi Yazılımı
    Çağrı Merkezi Yazılımı ; çağrı merkezini yönetirken sizin, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu Sanal SantralWebphone (Softphone), CRMİş TakibiYardım Masası, Ajanda Takibi gibi program ve uygulamalarıyla birlikte sunan bulut tabanlı Call Center programıdır. MobiKoB Çağrı Merkezi yazılımı bulut tabanlı olduğu için, çalışan ya da kullanıcı tarafında ayrıca bir kuruluma gerek yoktur.

   Çalışanlarınızın kolayca webden oturum açarak ya da MobiKoB mobil uygulama üzerinden çalışabilmelerini sağlar. Aynı Şekilde yönetici olarak sizlerde uzaktan kolayca çalışanlarınızı ve raporlarınızı takip edebilirsiniz.

   MobiKoB Çağrı Merkezi Programı ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımları bulut tabanlı tek bir çözüm olarak sağlarken; işletme maliyetleriniz arasında önemli yer tutan ulusal ya da uluslararası telefon görüşmelerini Sahra Telekom altyapısı üzerinden toptan fiyatlarla yüksek kalite alabilmenizi sağlar.

Çağrı Merkezi Programının Avantajları

Gelişmiş Arama özellikleri:

 Müşteri temsilcilerinizin çok daha verimli çalışabilmeleri için çağrı merkezi yazılımı aşağıdaki şekillerde arama yapabilmenizi sağlamaktadır.

Otomatik Arama (Auto Dialer)

CRM Programına kayıt ettiğiniz müşteri datanızı arayan otomatik arama sistemimiz,  aday müşteriniz çağrıya cevap verdiği anda uygun müşteri temsilcisine çağrıyı otomatik olarak düşürür.

Otomatik IVR’lı  Arama

CRM Programına kayıt ettiğiniz müşteri datanızı arayan otomatik arama sistemimiz,  aday müşterinize ürün ile  ilgili tanıtıcı mesajınızı dinletir. Müşteri adayınızdan almış olduğunuz geri dönüşe (her hangi bir tuşa basmak yada beklemek) göre o sıradaki uygun müşteri temsilcisine çağrıyı otomatik olarak düşürür.

Manuel arama

CRM Programına kayıt ettiğiniz müşterilerinizi, temsilcileriniz tek tıkla arayabilir. Ya da Webphone uygulaması üzerinden aramak istediği aday müşterilerinizin numaralarını tuşlayarak arayabilir.

Bütünleşik WebPhone  

Webphone, CRM  Programı ile bütünleşik çalıştığından, ayrıca softphone ya da IP telefon yatırımı yapmadan bilgisayar üzerinden aramak istediğiniz müşterinizi müşteri kartını açıp tek tuşla kolayca arayabilirsiniz.

Ekonomik Telefon Görüşmesi
Aynı zamanda telefon operatörü olmamızdan dolayı, yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmelerinizi ekonomik olarak size sunarız.

cari merkezi yazilimi is takibi - Çağrı Merkezi Yazılımı
İş Takibi  Programı

Geliştirmiş olduğumuz Çağrı Merkezi Yazımı; kampanya, İş Takibi Programı ile birlikte sunulur. Ayrıca 3. parti bir yazılama gerek kalmadan tüm iş süreçlerinizi  yönetebilirsiniz. Var olan müşteri verilerinizi takip edebilir, arama kampanyaları oluşturup müşteri temsilcilerinize görev olarak atayabilirsiniz. Gerçekleştirilen aramaların başarısını kolayca takip edebilirsiniz.

WebPhone  Modülü

Webphone modülü CRM modülü ile bütünleşik çalıştığından, ayrıca softphone ya da IP telefon yatırımı yapmadan bilgisayar üzerinden aramak istediğiniz müşterinizi müşteri kartını açıp tek tuşla kolayca arayabilirsiniz.

Ekonomik Telefon Görüşmesi
Aynı zamanda telefon operatörü olmamızdan dolayı, yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmelerinizi ekonomik olarak size sunarız.

cari merkezi yazilimi is takibi - Çağrı Merkezi Yazılımı
İş Takibi ve Randevu Takip Modülü

Geliştirmiş olduğumuz Çağrı Merkezi Yazımı; kampanya, iş takibi ve randevu yönetimi modüllerimiz ile birlikte sunulur. Ayrıca 3. parti bir yazılama gerek kalmadan tüm iş süreçlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Var olan müşteri verilerinizi takip edebilir, arama kampanyaları oluşturup müşteri temsilcilerinize görev olarak atayabilirsiniz. Düzenli olarak gerçekleştirilen aramaların başarısını kolayca takip edebilirsiniz.

CRM Programı

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM Programı) ile müşteriye dönük tüm satış ve pazarlama, ürün yardım masası, teknik destek, şikayet yönetimi, anket çalışmalarında;  telefon görüşme, not alma, randevu oluşturma, sms ve e-posta gönderimlerine tek bir yerden erişmenizi sağlar.

Akış özelliği geçmiş sms, e-posta, not, telefon aramasını aynı anda görebilir ve müşteriyi tanıyarak; müşteriyi önemli hissettirmek,  sorun anında en hızlı ve uygun çözümü sağlamak, en olumlu sonuçlanacak yeni ürün tanıtımını gerçekleştirmek veya başarısız sonuçlanan satışların nedenlerini anlamlandırmanızı sağlar.

Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş raporlama sayesinde çağrılarınızın ve müşteri temsilcilerinizin istatistiksel verilerini detaylı inceleyerek analizler yapabilirsiniz. Gelişmiş Raporlama ile satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri bölümlerinin beklentilerini karşılayabilir, hedef ve performans yönetimi yapabilirsiniz.

kulaklik 512x462 - Çağrı Merkezi Yazılımı
Gelişmiş Müşteri Temsilcisi Paneli

Agentlarınız tek bir panelden yetkileri çerçevesinde tüm iş süreçlerini yönetebilir. Aynı panelden telefon görüşmesini yapabilir, CRM kayıtlarına erişip not alabilir, görev alıp verebilir, diğer personeller ile şirket içi chat (anlık mesajlaşma) yapabilirler.

İK ve Agent Yönetimi

Yoğun rekabet ortamında Çağrı Merkezlerinin başarılı olabilmeleri (İK) insan kaynaklarının; bilgi, beceri ve yeteneklerinden etkin şekilde yararlanılmasıyla mümkündür. Sunduğumuz Çağrı Merkezi Yazılımı ile Agent Yönetiminde birçok imkâna sahip olursunuz. Personel kullanıcı hesapları açma, departman oluşturma, departmanlara personel atama, personellerin sahip olacağı erişim ve yetkileri (okuma, yazma, silme) belirleme, personellerin sisteme giriş çıkışları üzerinden mesai saatlerini takip etme, mobil uygulama ile personel konum bilgilerine erişme gibi.

Çağrı Merkezi Programının Teknik Özellikleri

 Zamanı Verimli Kullanma
Gelişmiş IVR, kuyruk ve dahili yönetimi ile çağrı merkezinizi en verimli şekilde yönetirsiniz.

 Aktif Görüşmelere Katılma, Ses kayıtlarını Dinleme
Aktif görüşmeleri dinleyebilir, geçmiş çağrı kayıtlarını incelerken görüşme ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

 Müşteri Temsilcilerinin Anlık Durum Takibi
Müşteri temsilcisinin anlık durumunu, (molada, görüşmede, müsait, yemekte) takip edebilir, rapor haline getirebilir dolayısıyla kolaylıkla performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

 Anlık Kuyruk Yönetimi
Kuyruktaki çağrı sırasını değiştirme, gerideki çağrıyı öne alma, kuyruktaki çağrıyı başkasına veya kendisine atama gibi opsiyonları belirleyebilirsiniz. Her kuyruktan ne kadar arama geldiğini raporlardan ses kayıtları ile beraber izleyebilirsiniz.

 Kullanıcı Yetkilendirme
Kolaylıkla yetki grupları oluşturarak çalışanların yetkilerini belirler, yetki sınırları için de verilerinize ulaşmasını sağlarsınız.

 Gelen Çağrıları Çalışan Yetkililere Göre Yönlendirme
Gelen çağrılarınızı (Inbound) pek çok seçenekle yönetebilirsiniz.

  • Dahiliye Yönlendirme
  • Dahili Grubuna Yönlendirme
  • Müşteri Temsilcimi Tanı özelliği ile MobiKoB CRM modülünde kayıtlı müşterilerinizin gelen aramalarını atadığınız temsilciye direkt yönlendirme
  • IVR’a Yönlendirme
  • Ses Dosyası Dinletme
  • Belirlediğiniz Bir Dış Numaraya Yönlendirme
  • E-Maile Kayıt Gönderme
  • Gelen Çağrıyı Direkt Sonlandırma

 Kara Liste Oluşturma
Gelen çağrılarınızda numara bazlı listeler oluşturup, istenmeyen çağrıları kabul etmeyerek engelleyebilme ya da yönlendirme yapabilirsiniz.

MobiKoB Çağrı Merkezi Yazılımsal Özellikleri

Tek Platformdan Tüm İş süreçlerinizi Yönetebilme

IVR, ses kaydı, çağrı yönlendirme, çağrı kayıtlarını tutabilme, anlık raporlama, müşteri temsilcisi performans durumu gibi iş süreçlerini ve daha fazlasını tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Platformdan Bağımsız Uzaktan Çalışabilme
  Bulut Çağrı Merkezi sistemimiz için sizin ve tüm personellerinizin bilgisayarlarında yazılım kurulumuna gerek yoktur. Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi web tarayıcılar üzerinden kullanıcı bilgileri ile oturum açarak sisteme giriş yapılır. Personeliniz internet bağlantısı olan her yerden (evden, işten, kafeden…)  Web tarayıcı veya geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamayı kullanarak sisteme erişebilir. Sizde bunu kolayca takip edebilirsiniz.

cagri merkezi 1 - Çağrı Merkezi Yazılımı
cagri merkezi yazilimi teknik destek - Çağrı Merkezi Yazılımı
Tüm Bilgileriniz Güvenli Sunucularda

Tüm bilgileriniz güvenli ve yedekli olarak bulut teknolojilerle sunucularımızda saklanır. Silmiş olduğunuz verilere ise talebiniz halinde 30 gün geriye kadar ulaşabilirsiniz.

Merkezi Teknik Destek
Sistem kurulması ve yönetilmesi son derece kolaydır. Yüksek teknik bilgi gerektirmez. Güncellemeler ise iş ve zaman kaybına sebep vermeyecek şekilde uzaktan yapılır. Gerek yazılım gerekse telefon aramalarınızdan kaynaklı sorunlarda destek birimimiz hizmetinizdedir.

Asgari Kurulum Maliyeti

Tüm yazılımlarımız web tarayıcı üzerinden çalışır. Tarayıcı kurulu bilgisayar, tablet ya da mobile telefon üzerinden yazılımlarımız kullanılabilir. Call center programımız için ihtiyacınız olan sadece anlık çalışanınız kadar bilgisayar (Windows lisansına gerek yoktur) ve görüşme yapabilmek için kulaklık-mikrofondur.

Kolay Genişleme

Ürünümüz ayrıca satılmaz. Ücretlendirme (lisanslama), personel sayısına göre 6 aylık ya da yıllık olarak hesaplanmaktadır. İş yoğunluğunuza ya da personel sayınıza göre lisansınızı aylık olarak düşürüp yükseltebilirsiniz.

Dil Desteği

MobiKoB, sizlere İngilizce ve Almanca dil desteği sağlayarak anadili farklı olan çalışanlarınızın da aynı verimlilikle çalışabilmesine olanak sağlamaktadır. Farklı dil talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

uygun maliyet lisans gerektirmez - Çağrı Merkezi Yazılımı
hesap panel - Çağrı Merkezi Yazılımı
Tek Platformdan Tüm İş süreçlerinizi Yönetebilme

IVR, ses kaydı, çağrı yönlendirme, çağrı kayıtlarını tutabilme, anlık raporlama, müşteri temsilcisi performans durumu gibi iş süreçlerini ve daha fazlasını tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Platformdan Bağımsız Uzaktan Çalışabilme
Sizin ve tüm personellerinizin bilgisayarlarında yazılım kurulumuna gerek yoktur. Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi web tarayıcılar üzerinden kullanıcı bilgileri ile oturum açarak sisteme giriş yapılır. Personeliniz internet bağlantısı olan her yerden (evden, işten, kafeden…)  Web tarayıcı veya geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamayı kullanarak sisteme erişebilir. Sizde bunu kolayca takip edebilirsiniz.

cagri merkezi 1 - Çağrı Merkezi Yazılımı
Tüm Bilgileriniz Güvenli Sunucularda

Tüm bilgileriniz güvenli ve yedekli olarak bulut teknolojilerle sunucularımızda saklanır. Silmiş olduğunuz verilere ise talebiniz halinde 30 gün geriye kadar ulaşabilirsiniz.

Merkezi Teknik Destek
Sistem kurulması ve yönetilmesi son derece kolaydır. Yüksek teknik bilgi gerektirmez. Güncellemeler ise iş ve zaman kaybına sebep vermeyecek şekilde uzaktan yapılır. Gerek yazılım gerekse telefon aramalarınızdan kaynaklı sorunlarda destek birimimiz hizmetinizdedir.

cagri merkezi yazilimi teknik destek - Çağrı Merkezi Yazılımı
Asgari Kurulum Maliyeti

Tüm yazılımlarımız web tarayıcı üzerinden çalışır. Tarayıcı kurulu bilgisayar, tablet ya da mobile telefon üzerinden yazılımlarımız kullanılabilir. İhtiyacınız olan sadece anlık çalışanınız kadar bilgisayar (Windows lisansına gerek yoktur) ve görüşme yapabilmek için kulaklık-mikrofondur.

Kolay Genişleme
Ürünümüz ayrıca satılmaz. Ücretlendirme (lisanslama), personel sayısına göre 6 aylık ya da yıllık olarak hesaplanmaktadır. İş yoğunluğunuza ya da personel sayınıza göre lisansınızı aylık olarak düşürüp yükseltebilirsiniz.

uygun maliyet lisans gerektirmez - Çağrı Merkezi Yazılımı
Bizi Arayın!