Loading

Webphone Uygulaması

webphone uygulamasi 1 - Webphone Uygulaması
Webphone; bilgisayarınız, tabletiniz vb. üzerinde yüklü web tarayıcınızı (Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Erge vb.) kullanarak  telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.
MobiKoB Webphone Uygulaması MobiKoB Sanal Santral ile bütünleşik çalışır.
Webphone uygulamasının internet tabanlı olması sayesinde herhangi bir fiziksel telefona (dect telefon) ihtiyaç duymazsınız. Fiziksel telefon maliyetinden kurtulursunuz.
webphone uygulamasi 3 512x301 - Webphone Uygulaması

Webphone Uygulamasının Kolaylıkları

Webphone Uygulaması’ nın “Tıkla Konuş” özelliği ile her an ulaşın ve ulaşılabilir olun. Müşterileriniz ile bağlantınız hiç kopmasın.

Ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Webphone Uygulaması, MobiKoB CRM Programı ile bütünleşik çalıştığından, aramak istediğiniz müşterinizi müşteri kartını açıp tek tuşla kolayca arayabilirsiniz.
Tarayıcı üzerinden MobiKoB kullanıcı bilgilerinizle panele giriş yaptıktan sonra, sol alt kısımda bulunan telefon simgesine tıklamanız  yeterlidir.
Aktif görüşme  anında yada görüşme sonrasında görüşmeniz ile ilgili müşteri kartında notlar alabilir, görev ya da ajanda kayıtları oluşturabilirsiniz.
Kulaklık ve mikrofonunuz ile dahili numaranıza gelen çağrıları kolayca karşılayabilir ve uygulama üzerinden dış aramalarınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Tarayıcı üzerinden MobiKoBkullanıcı bilgilerinizle panele giriş yaptıktan sonra, sol alt kısımda bulunan telefon simgesine tıklamanız  yeterlidir.
Kulaklık ve mikrofonunuz ile kolayca dahili numaranıza gelen çağrıları karşılayabilir ve uygulama üzerinden dış aramalarınızı yapabilirsiniz.
Webphone Uygulaması, CRM Programıile entegre çalıştığından, aramak istediğiniz müşterinizi müşteri kartını açıp tek tuşla kolayca arayabilirsiniz.
Aktif görüşme  anında yada görüşme sonrasında görüşmeniz ile ilgili müşteri kartında notlar alabilir, görev ya da ajanda kayıtları oluşturabilirsiniz.