Loading

Webphone Uygulaması

webphone uygulamasi 1 - Webphone Uygulaması
Webphone; bilgisayarınız, tabletiniz vb. üzerinde yüklü web tarayıcınızdan (Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vb.)  telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan ip telefon uygulamasıdır.
MobiKoB Webphone Uygulaması MobiKoB Sanal Santral ile bütünleşik çalışır.
Webphone uygulamasının internet tabanlı olması sayesinde herhangi bir fiziksel telefona (dect telefon) ihtiyaç duymazsınız. Fiziksel telefon maliyetinden kurtulursunuz.
webphone uygulamasi 3 512x301 - Webphone Uygulaması

Webphone Uygulamasının Kolaylıkları

Webphone Uygulaması’ nın “Tıkla Konuş” özelliği ile her an ulaşın ve ulaşılabilir olun. Müşterileriniz ile bağlantınız hiç kopmasın.

Kulaklık ve mikrofonunuz ile dahili numaranıza gelen çağrıları kolayca karşılayabilir ve uygulama üzerinden dış aramalarınızı yapabilirsiniz.

Webphone Uygulaması, MobiKoB CRM Programı ile bütünleşik çalıştığından, aramak istediğiniz müşterinizi müşteri kartını açıp tek tuşla kolayca arayabilirsiniz.

Ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Tarayıcı üzerinden MobiKoB kullanıcı bilgilerinizle panele giriş yaptıktan sonra, sağ üst kısımda bulunan telefon simgesine tıklamanız  yeterlidir.
Aktif görüşme  anında yada görüşme sonrasında görüşmeniz ile ilgili müşteri kartında notlar alabilir, görev ya da ajanda kayıtları oluşturabilirsiniz.
Çalışanlarınızın aktif görüşmelerini dinleyebilir, karşı taraf sizi duymadan çalışanınıza sufle verebilir ve dilerseniz görüşmesini sonlandırabilirsiniz.

Kayıtlı müşterileriniz sizi aradığında kimin aradığını görüntüleyebilir, müşterilerinize anında isimleriyle hitap ederek müşteri memnuniyeti ve güvenini arttırabilirsiniz.

Ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Tarayıcı üzerinden MobiKoB kullanıcı bilgilerinizle panele giriş yaptıktan sonra, sol alt kısımda bulunan telefon simgesine tıklamanız  yeterlidir.
Kulaklık ve mikrofonunuz ile kolayca dahili numaranıza gelen çağrıları karşılayabilir ve uygulama üzerinden dış aramalarınızı yapabilirsiniz.
Webphone Uygulaması, CRM Programı ile entegre çalıştığından, aramak istediğiniz müşterinizi müşteri kartını açıp tek tuşla kolayca arayabilirsiniz.
Aktif görüşme  anında yada görüşme sonrasında görüşmeniz ile ilgili müşteri kartında notlar alabilir, görev ya da ajanda kayıtları oluşturabilirsiniz.
Bizi Arayın!