Loading

MobiKoB CRM Yetki Grupları

MobiKoB CRM programı içerisinde kullanıcılarınızı yetkilendirmek için öncelikle düzenlemek istediğiniz yetki gruplarına, İnsan Kaynakları alanından CRM yetkilendirmesi yaptığınızdan emin olun!
crm yetki gruplari - CRM Programı Ayarları
CRM içi yetkilendirmeleri yapmak için alt menülerden “Crm Ayarları” seçeneğine tıklayın.  Açılan sayfada İnsan Kaynakları modülünde belirlemiş olduğunuz yetki grupları listelenecektir. Yetki gruplarında hangi kullanıcılarınızın olduğunu görüntülemek için mor ikonlu “Grup Üyelerini Görüntüle” butonuna tıklayabilirsiniz.  İlgili gruba CRM yetkisi vermek için grup ismine tıklayabilirsiniz.
crm yetki gruplari1 - CRM Programı Ayarları
Açılan sayfadan ilgili yetki grubundaki kullanıcıların CRM’de müşteri oluşturma, düzenleme, CRM Formu oluşturma, Excel raporları kontrolü ve Segmentler için izinlerini belirleyebilirsiniz.
crm yetki gruplari2 - CRM Programı Ayarları
MobiKoB CRM’de kayıtlı olan müşterileriniz için kullanıcının temsilcisi olduğu, olmadığı, herhangi bir temsilcinin atanmadığı müşterilerle veya segmentlerle ilgili özel ayarlar için altı çizili seçeneklerin üzerine tıkladığınızda açılacak alan içerisinden belirleyebilirsiniz.
crm yetki gruplari3 - CRM Programı Ayarları
Bizi Arayın!