Loading

Ajanda Kullanımı

MobiKoB uygulamamız ile bütünleşik çalışan Ajanda sayesinde kısa veya uzun vadeli; toplantı, müşteri görüşmeleri, randevu, tatil gibi unutmamanız gereken her türlü etkinlik için günlük, haftalık veya aylık planlamaları yapabilirsiniz. Dilerseniz bu etkinlikleri CRM’inizde kayıtlı müşterilerinize atayabilirsiniz.

 

Ajandanızı sağ üstteki takvim butonundan açabilirsiniz. Bulunduğunuz gün, ajanda üzerinde mavi renkle belirtilecektir.

mobikob ajanda konumu - Ajanda Kullanımı
Bir etkinlik oluşturmak için;

Ajanda üzerinden etkinliğin olacağı güne özel ayrılmış alana bir kez tıklayın. Eğer uzun süreli bir etkinlik ise başlangıç gününden basılı tutarak bitiş gününe imleci sürükleyip bırakabilirsiniz. Belirlediğiniz tarih aralığı boyunca etkinlik ajanda üzerinde devam edecektir.

mobikob ajanda etkinlikolusturma - Ajanda Kullanımı
“Yeni Etkinlik” bölümünde, en üstteki alandan etkinlik başlığınızı belirleyebilirsiniz.  Etkinliğin tarih ve saat aralığını belirleyebilir, tüm gün sürecek bir etkinlik ise “Tüm Gün” butonunu aktif hale getirebilirsiniz. “Tanım” bölümünde etkinlik içeriğine dair notlar alabilir, dilerseniz “Müşteri Ekle” bölümünden CRM’inizde kayıtlı müşterinizi etkinliğe tanımlayabilirsiniz. “Hatırlatıcı” alanında ise etkinlikten belirlediğiniz dakika kadar önce size bildirim gelmesi için komut oluşturabilirsiniz.
mobikob ajanda etkinlikkarti - Ajanda Kullanımı
Oluşturduğunuz etkinlikleri görüntülemek için aylık, haftalık, günlük gösterim seçeneklerini ajandanızın sağ üst köşesinden belirleyebilirsiniz.  Yine sağ üst köşedeki “Bugüne Git” tuşu sayesinde, ajanda içerisindeki geçmiş veya gelecek etkinlikleriniz ile ilgili işlemlerden sonra bulunduğunuz günün etkinlik sayfasına dönebilirsiniz.
Eğer etkinliğiniz iptal olduysa sağ alttaki çöp kutusu imgesinden oluşturduğunuz etkinliği silebilirsiniz. Etkinlik gerçekleştikten sonra ise “Etkinlik Sona Erdi” butonunu aktif ederek sonlandırabilirsiniz. Sonlandırdığınız etkinliklerin üstü otomatik olarak çizili hale gelecektir.
mobikob ajanda etkinliksonlandirma - Ajanda Kullanımı
Ajanda bölümünü gizlemek için sol üstteki ok imgesine tıklayabilirsiniz.
Bizi Arayın!