Loading

Demo Hesabı Oluştur

Web sitemiz “deneme hesabı oluştur linki“ üzerinden bilgilerinizi doldurarak 15 günlük demo hesabı oluşturabilir ya da üyelik profilinizi başlatabilirsiniz. Demo hesabı oluştururken gireceğiniz bilgilerin abone olacak kişinin bilgileri olması gerekmektedir.

Demo hesabı oluşturulduktan sonra panel giriş bilgileri girmiş olduğunuz mail adresi ve cep telefon numaranıza ulaşacaktır. Panel giriş bilgilerinizin tarafınıza iletilebilmesi için cep telefonu ve e-posta bilgilerinin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde panel giriş bilgileriniz size ulaşmayacaktır. Kullanıcı adı olarak işletmenizin unvanını yazabilir ve özel karakter içermeyen bir isim tercih edebilirsiniz.

Tüm abonelik sürecinde MobiKoB paneline giriş yaparken aynı bilgileri kullanacağınız için akılda kalıcı bir kullanıcı adı tercih etmenizi öneririz. Hesabınız oluşturulduktan sonra “kullanıcıadınız.mobikob.com”  üzerinden panel giriş ekranınıza ulaşabilir ve sisteme kayıt olduğunuz e-posta adresi ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

demo - Demo Hesabı Nasıl Oluşturulur
Bizi Arayın!