Loading
1x 1x80 Screenshot 20200106 151727 Mobikob - MobiKoB Mobil Telefon Uygulaması

MobiKoB Mobil Uygulaması

            Akıllı telefonlar için geliştirmiş olduğumuz MobiKoB Sanal Santral ile birlikte (bütünleşik) çalışan ücretsiz ip telefon uygulamasıdır.

            Uygulama ile; bulut santralinize gelen çağrıları ayrıca bir ip telefona ihtiyaç olmadan, uygulamayı yüklemiş olduğunuz akıllı telefonunuzun internet erişimi üzerinden yapabilmenizi sağlar. MobiKoB akıllı telefon uygulaması şirket hattınızı cep telefonunuza taşırken, ofis dışındayken de ayrıca yönlendirme bedeli ödemeden şirket hattınız üzerinden aranabilmenizi ve arama yapabilmeniz sağlar.

            MobiKoB mobile uygulamasını ip telefon uygulamasının yanı sıra, uygulama yüklü diğer işletme çalışanlarıyla veya çalışma gruplarınızla güvenli şekilde mesajlaşmanızı (chat) sağlar.

            Yine Uygulama üzerinden MobiKoB Sanal Santral ile ücretsiz sunulan CRM modülümüze erişip, Müşterilerinizi kolayca ararken, müşteri kayıtlarınızı güncelleyebilir, Müşterinizle Eposta yollama, Görev ve İş Takibi gibi iş süreçlerinizi uzaktan kolayca yönetip takip edebilirsiniz

             MobiKoB mobile uygulamasının konum bilgisi alabilme özelliği aktif edilmesi halinde, özellikle saha ekibi çalıştıran işletmeler için kolay iletişimin yanı sıra ekibin konumlarına göre etkin ve verimli çalışmalarını ve yönetilebilmelerini sağlar.

MobiKoB Uygulamamız İçin

google - MobiKoB Mobil Telefon Uygulaması

ve

apple 1 - MobiKoB Mobil Telefon Uygulaması