Loading
cagri merkezi 1 469x264 - MobiKoB Çağrı Merkezi Yazılımı

ÇAĞRI MERKEZİ PROGRAMI

    MobiKoB Çağrı Merkezi yazılım ve programı; çağrı merkezini yönetirken sizin, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğuSanal Santral, Webphone (Softphone), CRM, Görev Yönetimi(İş takibi), Yardım Masası, Ajanda Takibi gibi modülleriyle birlikte sunan bulut tabanlı Call Center programıdır. MobiKoB Çağrı merkezi programının bulut tabanlı olmasından dolayı, çalışan ya da kullanıcı tarafında ayrıca bir kuruluma gerek yoktur.

       

   Çalışanlarınızın kolayca web den oturum açarak ya da MobiKoB mobiluygulama üzerinden çalışabilmelerini sağlar. Aynı Şekilde yönetici olarak sizlerde uzaktan kolayca çalışanlarınızı ve raporlarınızı takip edebilirsiniz.

  MobiKoB çağrı merkezi programı ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımları bulut tabanlı tek bir çözüm olarak sağlarken; işletme maliyetleriniz arasında önemli yer tutan ulusal ya da uluslararası telefon görüşmelerini Sahra Telekom alt yapısı üzerinden toptan fiyatlarla yüksek kalite alabilmenizi sağlar.

MobiKoB Çağrı Merkezi Yazılımı Avantajları

Asgari Kurulum Maliyeti

İhtiyacınız olan sadece anlık çalışanız kadar bilgisayar (Windows lisansına gerek yoktur) ve görüşme yapabilmek için kulaklık mikrofon

Kolay, Hızlı ve Güvenilir Kullanım

Sistem Kurulması, yönetilmesi son derece kolaydır, yüksek teknik bilgi gerektirmez. Güncellemeler ise iş kaybına sebep vermeyecek şekilde uzaktan yapılır

Tek Platformdan Tüm İş süreçlerinizi Yönetebilme

IVR, ses kaydı, çağrı yönlendirme, çağrı kayıtlarını tutabilme, anlık raporlama, Müşteri temsilcisi performans durumu hepsi ve daha fazlası tek bir platformdan yönetebilme

Ücretsiz Çağrı Merkezi Yazılımı

Ücretsiz Çağrı Merkezi Yazılımı

Platformdan Bağımsız Çalışabilme

Tüm yazılımlarımız tarayıcı üzerinden çalışır. Tarayıcı kurulu bilgisayar, tablet ya da mobile telefon üzerinden yazılımlarımız kullanılır. Windows ya da ücretli özel bir işletim sistemi lisansına gerek duymaz

Tüm Bilgileriniz Güvenli Sunucularda

Tüm bilgileriniz güvenli ve yedekli olarak bulut teknolojilerle sunucularımız da saklanır. Silmiş olduğunuz verilere ise talebiniz halinde 30 gün geriye kadar ulaşılabilir

Uzaktan Çalışabilme

Web tarayıcı veya geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamayı kullanarak internet bağlantısı olan her yerden müşteri temsilcilerinizi çalıştırabilirsiniz

Ekonomik Telefon Görüşmesi

Aynı zamanda telefon operatörü olmamızdan dolayı, yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmelerinizi ekonomik olarak size sunarız.

Kolay Genişleme

Ücretlendirme (lisanslama) modelimiz çalışan sayısına göre aylık olarak hesaplanmaktadır. İş Yoğunluğunuza ya da Çalışan sayınıza göre lisansınız aylık olarak düşürüp yükseltebilirsiniz

Merkezi Teknik Destek

Gerek yazılım kaynaklı gerekse telefon aramalarınızda karşılaştığınız sorunlar da destek birimimizden yardım alabilirsiniz

Çağrı Merkezi Programı Özellikleri

Kolay Kurulum ve Uzaktan Kullanabilme

Siz ve tüm çalışanlarınız ayrıca herhangi gibi bir kuruluma gerek olmadan, Chrome ,Mozilla ve Opera gibi web tarayıcılar üzerinden kendi kullanıcı bilgileri ile oturum açarak her yerden sisteme erişerek çalışabilir sizde bunu kolayca takip edebilirsiniz.

CRM Modülü

Bütünleşik CRM modülümüz sayesinde, kolayca var olan müşteri verilerinizi yönetir, arama kampanyaları oluşturup müşteri temsilcilerinize görev olarak atayabilirsiniz ve aramalarınızın başarısını kolayca takip edebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş raporlama sayesinde çağrılarınızın ve müşteri temsilcilerinizin istatistiksel verilerini detaylı inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz analizleri yapabilirsiniz

Gelişmiş IVR ve Daha Fazla Özellik

Gelişmiş IVR özelliklerinin yanı sıra, Music on hold özelliği sayesinde müşterilerinize çağrı bağlanırken seçtiğiniz müzik yada anonsları dinletebilirsiniz.

Gelen Çağrıları Çalışan Yetkililere Göre Yönlendirme

Gelen çağrılarınızın, müşteri temsilcilerinizin yeteneklerine göre yönlendirilmesini sağlayayabilirsiniz, örneğin dil, yetkinlik , coğrafi konum.

Aktif Görüşmelere Katılma, Ses kayıtlarını Dinleme

Aktif görüşmeleri dinleyebilirsiniz ve dinlerken aynı zamanda sufle verebilir, geçmiş çağrı kayıtlarını incelerken görüşme ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

Çağrı Karşılama, Müşteri Temsilcisine Yönlendirme

Çağrı merkezinize gelen ve giden çağrıları kolaylıkla yönetirken, Auto ve Predictive dialer özelliği sayesinde müşteri temsilcilerinize belirleyeceğiniz kurallara göre çağrı yönlendirebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerinin Anlık Durum Takibi

Müşteri temsilcisinin anlık durumunu, (molada, görüşmede, müsait, yemekte) takip edebilir, rapor haline getirebilir dolayısla performans değerlendirmesi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kara Liste Oluşturma *

Gelen çağrılarınızda numara bazlı listeler oluşturup, istenmeyen çağrıları kabul etmeyerek engelleyebilir yada yönlendirebilirisiniz.

Anlık Kuyruk Yönetimi / Analizi

Kuyruktaki sırayı değiştirebilir, gerideki çağrıyı öne alma, kuyruktaki çağrıyı başkasına veya kendisine atama yapabilirsiniz

Görev ve Randevu Takip Modülü

Geliştirmiş olduğumuz CRM den kampanya, görev ve randevu yönetimi modüllerimiz ile ayrıca 3. parti bir yazılama gerek kalmadan tüm iş süreçlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yedeklilik *

Silinmiş olsun olmasın tüm verileriniz 30 gün boyunca sistemlerimizde saklanır. Bu sayede ihtiyaç duymanız halinde sistemlerinizde son 30 gündeki istediğiniz günkü verilerinize geri dönebilirsiniz.

WebPhone ve Anlık Mesajlaşma Modülü

Webphone’u kullanarak ayrıca softphone ya da ip telefon yatırımı yapmadan bilgisayar üzerinden görüşme yapabilirsiniz .Chat modülü ile tüm çalışanlar birbirleri ile direkt yada çalışma grupları oluşturarak mesajlaşıp dosya paylaşımında bulunabilirler.

Gelişmiş Müşteri Temsilcisi Paneli *

Müşteri temsilcileriniz tek bir panelden yetkileri çerçevesinde tüm iş süreçlerini yönetebilir. Aynı panelden telefon görüşmesini yapabilir. CRM kayıtlarına erişip not alabilir, görev alıp verebilir, diğer çalışanlarla anlık mesajlaşabilir .Web tabanlı phone, şirket içi chat, kolay CRM yönetimi,

Google Drive Entegrasyonu *

Kolaylıkla yetki grupları oluşturarak çalışanların yetkilerini belirler, yetki sınırları içinde verilerinize ulaşmasını sağlarsınız.

Kullanıcı Yetkilendirme

Kolaylıkla yetki grupları oluşturarak çalışanların yetkilerini belirler, yetki sınırları için de verilerinize ulaşmasını sağlarsınız.

Çağrı Merkezi Yazılımı Ekran Görüntüleri