Loading

Mobil Uygulama Giriş Seçenekleri ve Gelişmiş Ayarlar

 

Cep telefonunuzdan uygulama marketine girerek ‘’MobiKoB’’ yazarak mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Androidhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobikob.app&gl=TR

App Storehttps://apps.apple.com/tr/app/mobikob/id1524797097

Mobil uygulamamızı indirdikten sonra müşteri kodu bölümüne MobiKoB panel adresinizin ön ekini girmeniz gerekmektedir. (Örneğin sahra.mobikob.com.tr adresindeki ön ek ‘’sahra’’dır)

Kullanıcı e-posta adresiniz ve parolanızı yazarak ‘’Giriş Yap’’ butonuna tıklayarak panelinize giriş yapabilirsiniz.

Mobikob Mobil Uygulama Giris Secenekleri ve Gelismis Ayarlar 198x300 - Mobil Uygulama Giriş Seçenekleri ve Gelişmiş Ayarlar
 

‘’QR Kodu ile Giriş’’ seçeneği ise bilgisayar tarayıcınızdan panelinize giriş yaptığınızda sol üstte yer alan isminize tıkladığınızda açılan menüden ‘’Profilini Güncelle’’ seçeneğine tıklayarak açılan profil sayfasında otomatik bir QR kod karşınıza çıkacaktır. MobiKoB mobil uygulamada açılan QR kod okuma ekranına bilgisayar ekranındaki QR kodu okutunuz.

Mobikob Mobil Uygulama Giris Secenekleri ve Gelismis Ayarlar 2 300x143 - Mobil Uygulama Giriş Seçenekleri ve Gelişmiş Ayarlar
 

MobiKoB mobil uygulamamızda telefon santraliniz için tuş takımı (numpad), arama kayıtları, CRM, chat ve görev yönetimi modüllerimiz bulunmaktadır.

MobiKoB mobil uygulamamızın sol üst köşesinde yer alan ‘’Ayarlar’’ butonuna tıklayınız, açılan ekranda Ağ-Bağlantı-Gelişmiş ayarlar menüsünden ‘’Gelişmiş’’ seçeneğine gidiniz. ‘’Arkaplan Modu’’ özelliğini aktif etmenizi tavsiye ederiz. ‘’Koyu Mod’’ özelliği ile uygulama ekranını koyu moda alabilirsiniz.