Loading

MobiKoB CRM Programı Nedir?

CRM Programı işletmenizin ticari ilişkide bulunduğu alıcı ve satıcılarınızın iletişim bilgilerini kaydettiğinizi müşteri ilişkileri yönetimi programıdır.
MobiKoB CRM programı bu kayıtları tutarken müşterilerinizle yapmış olduğunuz tüm iletişimi personel, zaman, iletişim türü (sabit telefon görüşmesi, Eposta, SMS,) bazlı olarak saklanmasını ve raporlanmasını sağlar.
Bu özellikleriyle CRM programımız sadece var olan müşterilerinizle kurmuş olduğunuz iletişimi değil, yeni müşteri kazanma süreçlerini kolayca yönetebilmenizi ve raporlamanızı sağlar.

MobiKob CRM Programı Ana Sayfa

MobiKoB panelinizden “CRM” linkine tıkladığınız da karşınıza gelen ilk sayfa Programın ana sayfasıdır. Sayfa size CRM Programınız da kayıtlı müşteri verilerinizle ilgili özet bilgi vermek üzere hazırlanmıştır.
Sayfada isimleriyle yeni eklenen, güncellenen, ya da silinen müşteri kayıtlarındaki değişiklikleri işlemi yapan personel bilgisiyle görüntülersiniz.
CRM kayıtlarınızdaki kişi ya da firma sayısını, bunların toplamı ve son 1 ayda eklenen yeni sayısı bu sayfa görüntülenir.

Randevularınızı, size özel hatırlatmalarınız kaydettiğiniz Ajanda uygulamasına erişim de bu sayfadan yapılır.

Ajanda uygulamasıyla toplantı, yemek vb. tüm etkinliklerinizi not alabileceksiniz ve bu notlara alarm kurup istediğiniz vakitte hatırlatma yapmasını ayarlayabilirsiniz.

mobikob crm programi anasayfa 1 - MobiKoB CRM Programı